ЯК ВИХОВАТИ ГЕРОЯ, ЩО ВРЯТУЄ СВІТ


3 березня відзначають Всесвітній день дикої природи, покликаний зберегти унікальні види та боротися з браконьєрством. На Землі залишилося 10-20 млн видів (на 10% менше, аніж було), в озоновому шарі є діри, а океан змішаний із пластиком. Це нагальні проблеми, про які модно говорити. І про які варто розказати дітям, адже вони - нове покоління, що здатне побудувати новий світ та суспільство. Тому #ПІДКАЗКОЛОГІЯ розкаже, як навчити дітей берегти природу.


ПІДКАЗОЧКА ЗНАЙОМСТВА. Спершу дитина має зрозуміти,що коїться у світі. Краще використовувати наочність. До прикладу, щомиті у світі вирубують ділянку лісу, таку великий, як футбольний стадіон. Далі необхідно ознайомити з інструментами, що допоможуть розв'язати екологічні проблеми. Насправді малечі не треба пояснювати, чому треба любити природу, бо вони пов'язані з нею інтуїтивно.


ПІДКАЗОЧКА НАОЧНА. Екологічна грамотність починається із власного помешкання! Поясніть дітям, чому треба вимикати воду, коли чистиш зуби. Якщо не вимкнути, то набереться величезне відро, яке доведеться вилити. А щоб випити чаю, достатньо закип'ятити кілька склянок, а не весь чайник, якщо чаювати збираються 1-2 особи. Таким чином збережемо електроенергію. Зламані речі не обов'язково викидати - їх можна відремонтувати, а із пластикових пляшок зробити кумедні поробки.


ПІДКАЗОЧКА ДОБРОТИ. Годуйте з дітками пташок! Особливо в холодну пору року, коли знайти щось поживне важко. Тільки варто зважати, що пташкам не можна їсти смаколики, що подобаються людям - чипси, пиріжки, білий хліб, солоні та смажені горішки. Птахи люблять несмажене насіння соняшника, просо, овес та пшоно.


Закликаємо дбати про природу та вподобати нашу сторінку із підказочками. МаліОК працює для діток!

Просмотров: 3Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все