ЩО МОТИВУЄ НАШИХ ЗІРОЧОК? МАЛІОК РОЗКРИВАЄ ТАЛАНТИ ЮНИХ СПОРТИВНИХ ЖУРНАЛІСТІВ

До фіналу школи спортивної журналістики «МАЛІОК. Зірочки про зірок» залишилось зовсім трохи. Майстер-класи вже позаду, і зараз тривають зйомки роликів про олімпійських (і не тільки) чемпіонів. До речі, за цей місяць учасники поповнили багаж знань із написання текстів та відеозйомки. Але спочатку вони писали нам, за що вони люблять спорт та чому вирішили пов’язати з ним своє майбутнє. Попри зовсім різний вік, усі ці листи об’єднує одне: щире захоплення та натхнення.


Поліна Попелянська, учениця 8 класу, пише: «Я люблю спорт за те, що під час тренувань є можливість розслабитись та пізнати щось нове. Також спорт дуже надихає. Наприклад: під час занять, тобі можуть прийти на думку цікаві ідеї для журналістських матеріалів».


Вона, до речі, займалася танцями, а зараз освоює фігурне катання. Рівняється на Лілію Подкопаєву та Яну Клочкову, хоче в майбутньому поєднувати активне спортивне та громадське життя. Сподіваємося, усе так і вийде.


Інша учасниця, Віка Туманова, учениця 11 класу спеціалізованої школи № 80 вважає, що спорт - це змагання за певними правилами, розумовими або фізичними. «Рух - це спорт, а спорт - це життя. Ми живемо і розвиваємося. Що ми без руху?». Її вибір улюбленого заняття надзвичайно цікавий. За п'ять років у туристичному спорті вона пережила безліч пригод, знайшла другу сім'ю.


Неймовірне захоплення активним способом життя відчувається через текст Максима Івашкевича, учня 9 класу, оглядача Юн-прес КПДЮ. Він пише, що взагалі ніколи не розумів, як можна просто лежати на дивані. «Ми ганяємо з друзями по всьому селі та далі. Ще мені подобається плавати, грати в баскетбол та просто бігати. Спорт важливий ще й тому, що в процесі мозок по-справжньому відпочиває, а тіло працює на отримання нової енергії. Заняття спортом завжди гідне поваги. Він розвиває силу волі та мотивує прагнення до перемоги».


Цікаву думку щодо активного відпочинку висловила Поліна Гомон, учениця 9 класу, оглядачка Юн-прес КПДЮ. Вона радить після невдалого для не квапитися лягати в ліжко, вкриватися ковдрою й плакати, а вийти на пробіжку у парку. «Це не тільки в рази підніме настрій, а й забезпечить зміцнення здоров‘я. До того ж, якщо гарно розглянути всі позитивні сторони фізичного навантаження, навряд чи, у вас виникне бажання швидко кинути цю справу».


Герасимець Аня (9 клас, оглядачка Юн-прес КПДЮ) у своєму листі попереджає: не варто одразу брати понаднормове навантаження, навіть якщо вас переповнює мотивація та бойовий дух. Адже потім на ранок біль у м’язах та неможливість встати з ліжка можуть змусити надовго забути про вправи.


Також нас щиро вразив текст Назара Найдьонова, учня 7 класу НВК №141 ОРТ м. Києва: «Коли я пасивний, відчуваю себе недобре: якимось кволим та немічним або, навіть, нещасливим. Спорт дає мені енергію, заряджає позитивом, загартовує мене, робить більш витривалим. Так склалось, що великим фанатом відомих спортсменів я не став. Не звик рівнятись на кумирів, більш до вподоби розвивати себе. Найбільш близька мені легка атлетика, хоча великих досягнень поки не маю». Пише, що навіть уроки робить в русі: ходить по кімнаті або виконує нескладні вправи.


Назар Федько, учень 9 класу, оглядач Юн-прес КПДЮ, який своїм улюбленим заняттям обрав спорт, так про це пише: «Я займаюся скелелазанням. Обожнюю підкорювати нові висоти, це допомагає і в житті досягати нових вершин. Перед тобою ціль, і ти повинен розраховувати тільки на себе. Але…як і у житті, завжди є підстраховка , яка не дасть тобі впасти, - це батьки і друзі , тренер та деякі вчителі».


Про свою історію знайомства зі спортом нам також розповів Денис Котовський (7 клас, ЗЗСО номер 235 ім. В. Чорновола). Він довгий час займався плаванням, його команда отримувала нагороди на змаганнях та завойовувала призові місця. Згодом, він вирішив зайнятися футболом. Пише, що дуже любить те, що робить. А що може бути кращим?


Гарматюк Настя, учениця 7 класу ЗЗСО 235 ім.В.Чорновола, у своєму листі написала, що спорт допомагає їй покращити настрій. «Спорт допомагає мені відпочити від психічної втоми. Коли я граю, наприклад, у волейбол, я розслабляюсь і забуваю про всі негаразди. Спорт надає мені впевненості в собі, коли я забиваю гол або попадаю в кільце. Спорт мені допомагає стати фізично сильнішою, я швидше бігаю, більше присідаю». Неймовірно тішить, що дуже багато людей ще з дитинства знаходять такі здорові та корисні методи боротьби зі стресом. Так тримати!


Ще одна наша учасниця-спортсменка Соня Нікітіна (7 клас, ЗЗСО 235 ім.В.Чорновола) віддає перевагу такій грі як гандбол. В нього грають на спеціальному майданчику між двома командами по сім спортсменів у кожній (шість польових гравцiв та воротар). Перемогу дає перевага у кількості забитих м'ячів (голів). Її команда вже здобула певних успіхів та продовжує тренуватися.


Така вмотивованість та відданість своїй справі справді надихає. Багато з учасників пишуть, що беруть приклад з відомих спортсменів або спортсменок. Але насправді самі вже є чудовим прикладом для своїх друзів та знайомих. Більше історій та порад від наших учасників читайте у наступній публікації.

20 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все