ФЕСТИВАЛЬ СНУ. ЯК ПРАВИЛЬНО СПАТКИ


Важко заснути? Не допомагає лічба овечок, ведмедиків та іграшок на ялинці. Що ж робити? Правильно – треба провести Фестиваль сну! Тим більше, що діти люблять усілякі фестивалі. Це неформальне свято має допомогти нормалізувати режим сну після бурхливої зустрічі Нового року. Зазвичай його проводять 3 січня, але в Інтернеті ми практично не знайшли ніяких подробиць. Тому вирішили вигадати власний сценарій.


ПІДКАЗОЧКА ЗАСИНАННЯ: За годину перед запланованим засинанням треба згорнути активності, вимкнути яскраве світло і всі гаджети. Нехай дитина знає свій час засинання і прокидання, а також може побачити його на годиннику. Використовуйте 15-хвилинний ритуал. Це дуже крута штука і вона працює! Такий собі щоденний фестиваль сну, який включає однаковий сценарій – вечірній туалет, розстеляння ліжка, збирання іграшок та їх вкладання, читання казочки. До речі, завдяки цьому ритуалу знижується збудження не лише дітей, але і батьків.


ПІДКАЗОЧКА ПОДАРУНКОВА: Сно-мотивація дуже гарно впливає на стосунки в сім’ї. Правила відходу до сну і збереження спокою та тиші можна заохочувати. Але треба щоразу обирати одне правило і записувати його на видному місці. Якщо дитина його дотрималась – заслуговує на подарунок! Але чесно правило має бути одне! Скажімо, спокій можна заохочувати активностями наступного дня. Пам’ятаймо про нематеріальні подаруночки і сюрпризи: споглядання краси, прогулянка, спільна співаночка, роздивляння фото - така собі мандрівка у ваше дитинство. Не треба нікого силувати, щоб не викликати спротиву. Наберіться терпіння – воно вам точно знадобиться. Використайте цей час для взаємної приємності.

ВЕСЕЛИХ СВЯТ І ЧАРІВНОГО ФЕСТИВАЛЮ СНУ ЩОДНЯ!

0 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все