У ЗДОРОВОМУ ТІЛІ – ЗДОРОВИЙ ДУХ!

Для багатьох людей спорт – дуже важлива частина життя (будь то спосіб заробітку, професія, або ж просто захоплення). Але всіх об’єднує одне – емоції. Чи то від забитого м’яча, перемоги улюбленої команди тощо. Особисто для мене цей драйв, напевно, не зрівняється ні з чим.


Говорити ж про користь занять спортом можна дуже довго. Він так чи інакше вчить долати перешкоди та розвивати себе, а також допомагає відчути усе розмаїття життєвих емоцій.


Спорт – це прекрасно. Я люблю його. Адже це спосіб контролювати своє здоров’я, добре виглядати, розвиватися як особистість, зміцнювати характер. Тому якщо ти хочеш весело і з користю проводити час, то спорт обов’язково повинен бути присутнім у твоєму житті, без нього нудно. Він не лише замінить тобі такі звичні комп’ютер і телевізор, але й допоможе дисциплінувати свій духовний стан. Не дарма ж кажуть: «у здоровому тілі – здоровий дух!»


Олександр Ковальчук, учень 9 класу, оглядач ІТА «ЮН-ПРЕС», учасник школи спортивної журналістики «МАЛІОК. ЗІРОЧКИ ПРО ЗІРОК»

0 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все