УСІ ВИДИ СПОРТУ ВАЖЛИВІ

Я вважаю, що займатися спортом важливо для кожної людини, він допомагає залишатися в гарній формі, покращує здоров'я та самопочуття.

Більш за всі види спорту мені подобається біг. Я люблю його за те, що біг розвиває роботу серця та багатьох м'яз, зменшує ризики небезпечних захворювань. Останні дослідження показали, що у людей, які регулярно бігають, ризик смерті від інсультів та серцевих нападів знижується на 45%.

З дитинства я займалася бігом, за це треба дякувати моїй мамі, яка стимулювала мене до занять. І ось зараз мені легко долати великі дистанції, робити це швидко та безболісно.

Якщо займатися будь-яким видом спорту регулярно, то з кожним разом буде все легше виконувати вправи, а результат буде ставати кращим.

Також мені подобається футбол. Більш ніж 200 країн мають футбольні команди, тому це найпопулярніший вид спорту. Футбол — це олімпійський вид спорту. Він допомагає тримати в нормі вагу та покращує тонус м'язів, витривалість і силу.

Я думаю, що кожна людина повинна займатися якимось видом спорту, хай це буде мій улюблений  біг, плавання чи просто руханки з ранку. Це дуже важливо для здоров'я.

Марія Запальська, учениця 10 класу, учасниця школи спортивної журналістики "МАЛІОК. ЗІРОЧКИ ПРО ЗІРОК"

11 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все