СТВОРЮЄМО ДОМАШНІЙ ЗАТИШОК З ДІТКАМИ!


Сьогодні відзначають чудовий День організації домашнього затишку. Це привід залучити діток до хатніх справ і зробити оселю затишною та світлою.


ПІДКАЗОЧКА ЧИСТОТИ. Затишок там, де чистота, тож варто почати генеральне прибирання! Діти не люблять прибирати? Не біда, нудну потрібну справу пропонуємо перетворити на розвагу. Увімкніть улюблену музику малечі – одразу стане веселіше. Організуйте змагання: загадайте дитині завдання та час виконання. До прикладу, зібрати всі-всі іграшки з підлоги за 4 хвилини. Якщо у родині кілька дітей, то змагатися вони можуть між собою на швидкість. Можна підготувати маленькі сюрпризи для найспритніших. Так прибирання стане веселою грою.


ПІДКАЗОЧКА ХУДОЖНЯ. Затишок панує у родині, що живе у злагоді. Намалюйте з дітками яскраві малюнки, зобразіть усміхненими всіх членів родини. А творіння прикріпіть на холодильник у кухні, аби воно нагадувало, що таке справжнє щастя))


ПІДКАЗОЧКА КОТЯЧА. Затишок у домі створюють котики, що гріються на сонечку на підвіконні. Якщо у дитини немає алергії на шерсть, то чому ж не завести котика? Ця тваринка стане другом і навіть лікарем! Кішка значно знизить ризик розвитку алергічних реакцій у дітей, покращить психологічний стан і змусить трішки подорослішати, адже домашні улюбленці потребують догляду та уваги. До речі, кіт муркотить на частоті 20-140 Гц, а звуки у діапазоні 18-35 Гц загоюють мікротравми та покращують суглоби. Тому частіше гладьте котиків!


Вподобайте МаліОК – ми працюєм для діток!

0 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все