СПОРТ І МОТИВАЦІЯ

Відверто кажучи, мені важко уявити свій день без спорту чи хоча б спортивних новин. Якщо тренування чи ранкову йогу я іноді можу пропустити, то ось гортання стрічки новин якогось з улюблених спортивних сайтів є незмінною звичкою мого життя протягом багатьох років.


Спорт є однією з невід’ємних складових здорового способу життя. Він покращує не лише зовнішній вигляд, а й емоційний стан, загартовує та дисциплінує. Спорт – це нескінченна мотивація, адже у ньому немає місця досконалості, завжди є куди рости та чого прагнути.


Наприклад, коли дивишся на досягнення професійних спортсменів-чемпіонів, важко уявити ще кращий результат, але вони постійно дивують нас, встановлюють нові рекорди, перевершуючи самих себе. Якщо говорити про мій особистий досвід, можу зауважити, що день, який я розпочинаю з фізичної активності, завжди виходить продуктивнішим та бадьорішим. Справді, спочатку важко змусити себе зробити хоча б кілька фізичних вправ, але згодом, після виконання, завжди з’являється емоційне піднесення.


Особливо мені подобається розмаїття видів фізичної активності. Командні види, чи то індивідуальні, кожен знайде щось на свій смак. Професійно я нічим не займаюся, проте обрала для себе улюблені види спорту, якими займаюся регулярно: фітнес, танці, йога, стретчінг, бокс, катання на роликових ковзанах та велосипеді. Рідше вдається зіграти в компанії у волейбол чи бадмінтон. Кожен з цих варіантів є прекрасним прикладом поєднання користі із задоволенням. За це я і люблю спорт.


Також мене невимовно надихає приклад професійних спортсменів. Я завжди з нетерпінням чекаю матчів нашої збірної з футболу, біатлонних гонок чи поєдинків наших боксерів. Зазвичай після таких спортивних подій я заходжу на сторінку когось зі спортсменів, щоб дізнатися більше про їхнє життя та хобі. Їх приклад часто надихає мене спробувати щось нове, підштовхує до всебічного розвитку.


Певне, найбільше я вдячна спорту за можливість дізнаватися про неймовірні історії успіху! Це надзвичайно мотивує…


Митюкова Анастасія, учениця 11 класу, оглядачка ІТА «ЮН-ПРЕС», учасниця школи спортивної журналістики «МАЛІОК. ЗІРОЧКИ ПРО ЗІРОК»11 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все