СПОРТ – ІСТОРІЯ ПРО РОЗВИТОК


Ви знаєте, спорт – це чудова можливість самостійно підтримувати своє здоров’я. Регулярні заняття сприяють формуванню дисципліни та силі волі, тренують витривалість та зміцнюють наш організм. Так чому ж більшість нехтують цим?


Мої батьки з дитинства прививали мені любов до спорту, але мені не дуже кортіло ним займатись. Спершу були танці. З кожним заняттям мені все більше подобалося танцювати, але коли на мне вдягли костюм Буратіно на виступ, я втік з танців. Не склалося.


Далі була акробатика. Все ніби добре починалось, аж поки мене не почали садити на шпагат. Тренерам це вдалося, але я зрозумів, що це не моє. Тому з акробатикою теж не склалося.


Потім було плавання, стрільба, фізична підготовка та байдарки. Плавання було пріоритетним. Я займався рік, їздив на змагання, на яких навіть зайняв 4 місце.

Здавалось, що я знайшов своє, але, на жаль, на одному із занять я так захопився, що не помітив як басейн скінчився, тому через струс мозку довелося залишити плавання. З цим видом спорту не склалось.


Я переїхав до Києва і майже одразу натрапив на дуже цікавий вид спорту —айкідо. Я спробував і мені дуже сподобалось, настільки, що я ходжу вже другий рік і тренер у мене класний.Спорт — це історія про розвиток, дисципліну, силу волі та здоровий організм.

Займатись спортом — круто, тим паче коли в тебе все виходить, прокидається азарт перемоги і ти мотивуєш себе на нові звершення та нагороди.


Єгор Дрожаний, учень 7 класу, учасник школи спортивної журналістики «МАЛІОК. ЗІРОЧКИ ПРО ЗІРОК»2 просмотра0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все