РОЗВАГА ДЛЯ СПОКІЙНИХ І НЕ ДУЖЕ. ДЕНЬ ПАЗЛА.


Чи знали ви, що перший у світі пазл виготовили для вивчення географії? Картограф Джон Спілзбері у 1761 приклеїв паперову карту світу до основи із дерева і розрізав на держави. Діти, збираючи її, запам’ятовували назви країн та міст, їхнє розташування. Згодом винахідник створив карти-пазли окремих частин земної кулі. А картонні пазли із частинками для з’єднання почали масово випускати у 1909-му році і відтоді принцип головоломки не змінився.


ПІДКАЗОЧКА КОРИСТІ. Пазли розвивають у дітей фантазію, просторову уяву та пам'ять. Готову картинку можна побачити лише на упаковці, а те, що лежить незібраним на столі, треба домислювати! Головоломка покращує дрібну моторику рук, це стане в нагоді під час письма. Збираючи картинку, дитина мислить логічно, ще й виховує у собі посидючість – за 10 хвилин картинку не збереш!


ПІДКАЗОЧКА ДОРЕЧНА. Кількість елементів у пазлі часом дуже велика, проте такі головоломки створені для дорослих. А дитячими вважаються пазли, що містять не більше 260 частинок. Обираючи головоломку для малят, зважайте на правило: чим молодша дитина, тим менша кількість елементів має бути у пазлі. Краще обирати яскраві картинки із улюбленими героями, щоб зацікавити дитину. Якщо ж вона не хоче збирати пазли – не страшно, отже, вона ще мала для цієї розваги.


Збирайте пазли з дітками та вподобайте МаліОК – ми працюємо для діток!

1 просмотр0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все