ПОЦІЛУНОК ДЛЯ РУДОГО


Сьогодні відзначають свято, приурочене людям із вогняним волоссям – Всесвітній день поцілунку для рудого. Достеменно невідомо, чому сьогодні їх цілують. Мабуть, для того, щоб втішити від дражнилок. Протягом століть рудоволосі дивували та навіть лякали оточення. У Древній Греції вважали, що після смерті вони стають вампірами, а в Середні віки їх звинувачували у відьомстві. А римляни та скандинави рудий колір поважали, мовляв, це успіх та благородство. І унікальність! Адже у світі рудих налічують всього 1-2 %. Їхнє волосся містить рекордну кількість пігменту, тому сивіє дуже-дуже повільно, перефарбувати його важко. Але ж і не треба, погодьтеся. Руді найбільш чутливі – це особливість нервової системи. У них продукується вітамін D у більшій кількості, він береже від багатьох хвороб.


ПІДКАЗОЧКА ІГРОВА. Позмагайтеся з дітками, хто більше згадає рудоволосих персонажів з дитячих книжок та мультфільмів. Скажімо, Рон із «Гаррі Поттера», Пеппі Довгапанчоха… Поцікавтеся, хто із відомих людей мав вогняне волосся.


ПІДКАЗОЧКА МОДНА. Вам пощастило із кольором волосся і маєте рудий? Найкраще до нього пасує одяг зеленого, білого та чорного кольорів. Аби виділитися, можна спробувати вдягти щось червоне.


ПІДКАЗОЧКА ВИХОВНА. Розкажіть діткам, що бути рудим – це шляхетно, і ображати таких людей не можна. Це така рідкість! Руді не «вибухові» і зовсім не погані, а чудові. Складний характер – це лише стереотип. Кожна людина унікальна і заслуговує на пошану.


Тому сьогодні віртуально цілуємо всі рудих і закликаємо вподобати МаліОК - ми працюєм для діток!

0 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все