ПЕРШИЙ ГОБІТ - РОНАЛД ТОЛКІН

Обновлено: 27 янв. 2021 г.


Сьогодні наша рубрика #ГЕНІАЛЬНЕ_НАУКОПЛАВАННЯ згадує іменинника Роналда Толкіна - автора уславленого «Гобіта» та «Володаря перснів». Він народився 3 січня 1892 року. Його таланту ми завдячуємо матері, яка в ранньому дитинстві подвигла хлопчика на читання, дала йому домашню освіту, навчила писати, малювати, а також основам латини. Роналд рано осиротів та потрапив в притулок. Незвичайна доля змусила хлопчика шукати втіхи у вигаданому світі, який він згодом назове Легендарією.


Твори англійського письменника довгий час не могли сприйняти ні видавці, ні публіка. Адже вони не розуміли такий жанр літератури. Фантастика? От тільки не про майбутнє, а про минуле. Так з'явилося фентезі і Толкіна вважають його фундатором. Мало хто знає, що письменник також був серед творців Оксфордського словника англійської мови. А ще автор написав купу цікавих книжок для дітей – «Листи від Різдвяного Діда», «Містер Блісс», «Коваль із Великого Вуттона» та «Фермер Джайлз із Гема». Проте ці твори видали і опублікували лише після феноменального успіху «Володаря перснів».


ЗАВДАННЯ ДЛЯ НАТХНЕННЯ: Розкажіть дитині цю невеличку історію, не забувайте, що книжки розвивають уяву дитини. Прогнозують, що саме креативні здібності будуть цінуватися у світі майбутнього. Прочитайте уривок з якогось твору письменника. Гарна ідея - дитяча вечірка у стилі Гобіта. Її можна спланувати під час новорічних свят, виготовити гостроверхі шапки з фетру чи мечі гномів. Може, у вас залишилася золота фольга від цукеркових обгорток? Вона точно підійде для персня. Взаємодійте в сім’ї з дітьми та старшими. Це зближує.

Вподобайте МаліОК – ми працюємо для діток!

0 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все