МОТИВАЦІЯ СТАТИ КРАЩИМ

Привіт! Мене звати Ірина.


Я займалася "Wushu Taolu" (неагресивний вид боротьби) більше трьох років, але тренер з деяких причин закрив секцію у нашому районі. Незважаючи на це, я продовжувала слідкувати за успіхами нашої української команди з Wushu на міжнародних змаганнях та показових виступах.


Чому я люблю спорт? Мені подобається спорт за те, що він дає нові можливості, дисциплінує, мотивує стати кращим. Чому саме мотивація? Тому що є різноманітні види спорту, і у кожному з них обов'язково ти відвідуєш змагання, а для цього треба зосереджено й наполегливо тренуватися. І, якщо твої сили правильно спрямовані, ти отримуєш нагороду. Я думаю, що нагорода підвищує самооцінку, дає змогу рухатися до власного успіху.


Моя улюблена спортсменка — Ронда Роузі, яка бере участь у MMА (боях без правил). Вона виступає за США, але мені подобається її тактика бою, завзятість, палкість у цьому спорті. Я б хотіла з нею зустрітися, подивитися її бій наживо.

Чого я навчилася відвідуючи Wushu: повазі до суперників, дисципліні, самостійності, відповідальності і роботі у команді.


Я, звісно, як і всі, хочу бути здоровою, успішною людиною та багато чого досягнути в житті. Тому я бажаю тим, хто займається спортом успіхів та великих досягнень.


Любіть спорт!!!


Бган Ірина, учениця 7 класу, учасниця школи спортивної журналістики «МАЛІОК. ЗІРОЧКИ ПРО ЗІРОК»5 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все