МИЛОСЕРДЯ Й ГОСТИННІСТЬ ДО КОЖНОЇ ХАТИ. СВЯТВЕЧІР6 січня українці чекають на появу першої зірки, передвісниці Різдва. У 5 країнах відзначають Різдво двічі, відповідно до різних літочислень, тож Святвечір можна відзначити і 24 грудня. Не важливо, за григоріанським чи юліанським календарем рахують, це свято єдине – Христос народився для всіх.


ПІДКАЗОЧКА БІБЛІЙНА. Розкажіть діткам про народження Христа! Йосип та Марія прямували до Вифлеєму здійснити перепис населення за наказом імператора Августа. Вони зупинилися переночувати у печері-хліві, що служила худобі прихистком від дощу. У них народився хлопчик – і зійшла Вифлеємська зірка, що привела мудреців зі Сходу. Янгол сповістив пастухів про звістку, і вони першими прийшли поклонитися Христу. Ірод, дізнавшись про народження Христа, стривожився і наказав вбити усіх дітей віком до 2 років, проте янгол попередив Йосипа і той втік до Єгипту з родиною.


ПІДКАЗОЧКА МОРАЛЬНА. Крізь призми яскравих вітрин з вогниками та реклам сутність Різдва губиться. Тож, у Святий вечір поговоріть з дітками про Різдво як про свято релігійне. Сутність Різдва у тому, щоби славити Бога, а не створювати раз на рік атмосферу піднесення та радості. Проте немає нічого поганого у подарунках, ялинці та веселощах. А милосердним та гостинним варто бути не тільки у свято.


ПІДКАЗОЧКА КУЛІНАРНА. На святий вечір готують 12 пісних страв, та головна – кутя. Звісно, що кожна господиня готує її по-своєму: хтось любить солодшу, а хтось без родзинок. Пропонуємо рецепт для ласунів: додайте до горщика чорного шоколаду та халви, щоб свято стало солодшим!


ЗИЧИМО ЩАСЛИВИХ СВЯТ!

0 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все