КОТЯЧИЙ НОВИЙ РІК


Подружжя Рой із США запропонували нам відзначати кумедне свято Котячий Новий рік. І от, починаючи з 2016 року, по світу в цей день коти мають свій індивідуальний Новий рік. І зрозуміло, адже в них 9 життів і літочислення в цьому випадку дуже важливе.


ПІДКАЗОЧКА БЕЗПЕКИ: переконайтеся, що ваш котик спокійно пережив людський Новий рік, адже на світі на нього чигають серйозні небезпеки скляні ялинкові іграшки, електричні гірлянди, дощик та інші прикраси. Тож разом з дітьми зробіть ревізію безпеки для домашнього улюбленця, нагадайте, що котам шкідливо їсти солодке та інші страви зі святкового столу. Слідкуйте, щоб під час новорічних гостювань вашому котику було комфортно, його зазвичай лякає гамір, незнайомі люди, вибухи салютів. Він навіть може втекти, тому не забувате зачиняти двері, коли до вас приходять гості.


ПІДКАЗОЧКА ПОДАРУНКІВ: пестіть свого котика, зробіть йому разом із дітьми нове ліжечко зі светра, купіть котячий бокс і ще раз поговоріть про доречне харчування для домашніх улюбленців, вітаміни! Ще є дуже доступна і проста штука, яку люблять всі коти букетик трави. Нині ми можемо навіть на прогулянці відшукати з дітками траву, помити її і прив'язати до ніжки стільця. Ось такий новорічний букетик! Так котик зможе почистити свій стравохід від надмірно вилизаної шерсті!


ВЕСЕЛИХ СВЯТ НАМ І НАШИМ КОТИКАМ!

0 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все