ЗНАЙОМСТВО ЗІ СПОРТОМ

Вперше я познайомилася зі спортом у чотири роки, коли мій тато навчив мене кататися на велосипеді. Друге знайомство вже відбулося у віці шести років, і саме тоді я навчилася кататися на роликових ковзанах, і це досі мій улюблений вид спорту.


Спорт – дивовижна можливість людини самій підтримувати своє здоров’я. Спорт я люблю за те що він ніяк не шкодить здоров’ю, а також їм можна займатися у будь-який час.


Я люблю спорт і тому часто ним займаюся. Також завдяки цьому я вмію кататися майже на всіх спортивних видах транспорту (окрім сноуборда), зокрема водні види транспорту. Мої улюблені — це каяки, байдарки, роликові ковзани, їзда на конях та скеледроми.


Авторитетом для мене є Яна Клочкова — багаторазова чемпіонка Європи та світу з плавання—, оскільки вона досягла своєї мети. Я хочу досягти своєї та стати журналісткою у сфері спорту, і беру приклад саме з цієї спортсменки.


Лазарєва Інна, учениця 8 класу, оглядачка ІТА «ЮН-ПРЕС», учасниця школи спортивної журналістики «МАЛІОК. ЗІРОЧКИ ПРО ЗІРОК»3 просмотра1 комментарий

Недавние посты

Смотреть все