ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНА ПАРАСОЛЬКА?


10 лютого рубрика #ПІДКАЗКОЛОГІЯ запрошує вас прогулятися під величезним яскравим зонтиком – з нагоди Дня парасольки! Чи знали ви, цим аксесуаром користувалися ще в XI столітті до н. е.? Тільки призначення було іншим. Про це нам повідомляє назва, що походить від італійського parasole, що означає «захищати від сонця».


ПІДКАЗОЧКА ІСТОРИЧНА. Сучасна парасолька поміщається у наплічник. А її прадавня родичка була значно більшою: сягала півтора метра і важила 2 кілограми. Винайшли аксесуар чи в Єгипті, чи в Китаї. Тим не менш, він був доступним лише для імператорів, фараонів та найближчих до них людей. В Індії багатство теж вимірювалося парасольками – чим їх більше несуть слуги, ти глобальніший достаток! А за сучасним призначенням парасольки стали використовувати у дощовій Англії лише у XVIII столітті.

ПІДКАЗОЧКА ЕТИЧНА. Розкажіть діткам, як безпечно та згідно з етикетом користуватися парасолькою.

1. Якщо дощ ще не почався, то «тростину» варто нести вертикально. А автоматичну можна повісити на зап'ясток – для цього є спеціальна мотузка.

2. Розкривають парасольку на відстані, тримають діагонально, схиливши донизу. Треба слідкувати, аби не зачепити когось з перехожих.

3. Парасолька – це корисний аксесуар, а не іграшка! Всередині є тонкі гострі спиці, тому ігри небезпечні і для парасольки, і для маленького власника.


ПІДКАЗОЧКА КУЛІНАРНА. Парасольки не тільки захищають, а ще й прикрашають! Пропонуємо приготувати з дітками фруктовий десерт із шматочків яблук, апельсинів та ківі. Додайте горішків, меду або білого йогурту. А десерт прикрасьте мініатюрною парасолькою для коктейлів!


Вподобайте МаліОК – ми працюєм для діток!

10 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все