ДИТИНА, ЩО НЕ ГРАЛАСЬ. АЛАН МІЛН


Сьогодні напросилися в гості до Алана Мілна на день народження і прихопили горнятко меду. Певно, ви вже здогадалися, для кого.Маємо сказати, що діти, на відміну від дорослих, живуть у дивовижному незвіданому світі. Вони дивуються, досліджують, невпинно цікавляться всім навколо. #ГЕНІАЛЬНЕ_НАУКОПЛАВАННЯ сьогодні згадує такого ж невгамовного дослідника– Алана Александра Мілна – творця літературного кумира дітлахів Вінні Пуха.


Алан народився 18 січня 1882 року, а читати почав у 5 років. Хотів робити домашні завдання разом зі старшими братами, які навчалися у приватній батьковій школі. Міг поставити вчителю найбезглуздіше запитання та відповісти на нього самостійно. Читав все, що потрапляло до рук, і прагнув вивчити величезну кількість дисциплін: фізіологію, ботаніку, астрономію, геологію… Батько склав Алану розпорядок дня, в який входили обов’язкові ігри. І це засмутило хлопчика! Ігри довелося прибрати.


Після здобуття освіти Алан Мілн працював журналістом, а згодом подався в літературу. Писати для дітей він почав із появою сина – Крістофера Робіна. Дитячі віршики, «Вінні пух і всі-всі-всі»… Його син став головним героєм та ліпшим другом плюшевого ведмедика.

Коли Крістоферу було 4, батько повів його до Лондонського зоопарку. Діток найбільш за все приваблювала ручна ведмедиця Вінніпег. Звідси походить ім’я ведмедика із книги.

Алан Мілн ніколи не читав синові своїх творів. Можливо, тому, що вони були зовсім не дитячими… Хоча герої і наївні, та всі мають цілком реальні людські характери. Навіть психіатри вдавалися до аналізу книги про Вінні Пуха!


ЗАВДАННЯ ДЛЯ НАТХНЕННЯ: Подвіться з дітками мультики про Вінні Пуха. Хай він заохочує малят до ігор! Вподобайте МаліОК - ми працюємо для діток!

0 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все