ДЕНЬ ДРІБНИЦЬ. А МИ ВРАХУВАЛИ!


Часто нас втішають – «Не звертай уваги – це дрібниці!», радять – «Врахуйте всі дрібниці!», але насправді все, що нас оточує, дратує і надихає, складається з цих самих дрібниць. Маленькі іграшки, свічки та вазочки нині повсюди. Відтак в цей післясвятковий час приходить момент, коли ми можемо відчути їхню силу – День дрібниць. І ось вам рецепт, як саме можна його відсвяткувати з дітьми.


ПІДКАЗОЧКА КАЛЕНДАРНА. Сьогодні прийшов час великого планування і врахування всіх дрібниць. Візьміть з дитиною календар і уважно сплануйте кожен місяць. Цікаво буде дати місяцям альтернативні назви, відповідно до ваших планів. Так краще запам’ятовується, таким чином можна внести дані у мнемокарту. Пишіть на гігантському аркуші чи записуйте в мініатюрний записничок. Поговоріть про плинність часу та силу дрібниць. Рік, місяць, тиждень, день… Наше життя складається з дрібниць, як речі складаються з молекул та атомів. Нині ви можете візуалізувати свій рік, внести різні пропозиції та альтернативи. Відпустіть фантазію!


ПІДКАЗОЧКА ЕСТЕТИЧНА. Ви помічали, що саме дрібнички створюють особливий естетичний акцент у нашому помешканні. Тому варто це пояснити дітям. Адже новорічна шкарпетка може бути окрасою інтер’єру, а може вщент зіпсувати враження, якщо вона не належить Діду Морозу. Сьогодні можемо пограти у таку гру. Ви даєте дитині в руки дрібничку і пробуєте разом відгадати її таємну суперсилу. Скажімо, ключик, що він відкриває? Гортянко на вікні – кого чекає? Сніжинка – що вона вміє? Нехай ця взаємодія з дитиною відкриє таємницю простих речей та подарує неповторні спогади.


ВЕСЕЛИХ СВЯТ І ЧАРІВНИХ ДРІБНИЧОК НАВКОЛО!

0 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все