IMG_4492.JPG

Наталія Добринська

Легкоатлетка, олімпійська чемпіонка, заслужений майстер спорту України, майстер спорту міжнародного класу з багатоборства, депутат Вінницької обласної ради та мама трьох діток. 

Онучка відомого українського письменника Аполлінарія Мацевича, досі перечитує його книги. Зараз займається аматорським велоспортом і танцями у різних стилях.Тренуванням присвячує по 3-4 години на день.

IMG_4493.JPG

ПРОМІНЧИКИ УСПІХУ

  • Все починається не із здобування рекорду, а із справи, яку ти робиш. Коли я була дитиною і батьки привели мене займатися спортом, я ж не розуміла, що мене чекають рекорди, і навіть олімпійські змагання. Я не знала, що я це можу.       

  • Коли ти юнак і думаєш, що ти найкращий, а виходить, що на якомусь рівні – так, але на якомусь – і ні! І тоді приходиться справлятися з тим, яи йти далі, чи все – я більше нічого не хочу, ні на що не здібна і так далі... Тому тут потрібно мати силу волі, взяти себе в руки і сказати: все! Наступного разу я обов’язково виграю цю медаль!

  • Я дуже всім бажаю бути завжди у гарному настрої, навіть коли йде щось не так, посміхніться і подумайте, що все буде гаразд.

  • Коли я приїхала на свою першу олімпіаду, я зрозуміла, що моя мрія здійснилася. Моя мрія була потрапити на Олімпійські ігри, а про виграш я не мріяла тоді. І тоді я зрозуміла, що мріяти також потрібно правильно і ставити ціль ту, яку ти саме хочеш досягнути.

  • Освіта грає величезну роль у формуванні  кожної людини, кожного спортсмена. І освіта – це головне, це такий кістяк того, на чому формується все життя людини, тому потрібно бути освіченими.