IMG_4523.JPG

Марина Юр'єва

Член національної збірної України з традиційного карате, семиразова чемпіонка України та тренер, виховала двох дівчаток-чемпіонок світу, бронзова призерка чемпіонату Європи, 2 дан і чорний пояс. Займається фітнесом і доводить, що каратистки такі ж гарні, як й інші спортсменки.

Поєднує спорт із адвокатською діяльністю – захищає честь країни на змаганнях та честь людини в суді.

IMG_4517.JPG

ПРОМІНЧИКИ УСПІХУ

  • Саме спорт мені дав впевненість в собі, витривалість, цілеспрямованість, таку дуже гарну звичку, що якщо я ставлю щось перед собою, не важливо, в особистому житті, в моїй кар’єрі адвоката чи в спорті, якщо я ставлю щось перед собою, я маю це отримати!

  • Моя формула успіху? Якщо а+b=c, то а – це цілеспрямованість, b – це наполегливість, а с – це буде успіх, тобто успіху можна досягти саме з цими елементами, як а і b.

  • Спортом треба займатися ще й тому що він допомагає дитині бути більш організованою: раніше вставати, застеляти своє ліжко. Не всі діти слухаються  батьків і це роблять. А якщо вже дитина ходить на спортивну секцію, будь-яку, то ці навички приходять, і вона робить  це не з-під різочки, а за власним бажанням. 

  • Я діткам завжди розказую, не можна, щоб пояс був зав’язаний таким чином, щоб в тебе одна сторона була довша за іншу, тому що тоді в тебе чогось буде більше, чогось буде менше. Повинні бути дві абсолютно рівні смуги, і тоді  буде гармонія. 

  • Карате до певного часу взагалі був заборонений, не можна було ним займатися офіційно. Тому я вдячна батькам, що вони мені дозволили це як дівчинці. Цінуйте, коли батьки вас підтримують у ваших починаннях, і в журналістиці також.