IMG_4485.JPG

Вадим Гутцайт

Шабліст, олімпійський чемпіон, президент Федерації фехтування України, суддя міжнародної категорії, заслужений майстер спорту СРСР, заслужений тренер України, який виховав олімпійських чемпіонів. Мріє про свою четверту олімпіаду вже в іпостасі організатора перемог нашої збірної. 

Політик, що знає все про спорт. Міністр молоді та спорту України, закоханий у чарівну дружину-спортивну журналістку та у... шаблю.

IMG_4488_edited.jpg

ПРОМІНЧИКИ УСПІХУ

  • Якщо хочеш чогось досягати, потрібно бути впевненим в собі і йти вперед, тренуватись, вірити в себе. Ви знаєте, багато спортсменів, які вміють все, але коли виходять в бій, вони не впевнені в собі. Це їм заважає перемагати. Тому дуже важливо: не тільки бути готовими до змагань і готуватися рік, два, три, десять, а потрібно ще бути впевненим в собі і розраховувати на свої сили.

  • Для мене – праця, наполегливість, віра в себе дають результат. Я користуюся цим впродовж життя, багато працюю, вірю в себе. Я вважаю, що дуже важливо бути командною людиною, щоб в тебе була дуже сильна команда, з якою ти працюєш, тому що один в полі не воїн.

  • Дуже багато видів спорту, дуже багато секцій дитячих, потрібно тільки щоб батьки не самі обирали вид спорту, а дали це зробити  дитині. Повести на один спорт, на другий, на третій… І хай дитина скаже: «так, це моє».

  • Для мене наступна вершина – багато чого змінити в державі в спортивній сфері. Є велике бажання і ціль побудувати все більше й більше спортивних об’єктів, палаців, майданчиків. А ще, щоб наші спортсмени отримали кращі умови для підготовки до змагань, щоб тренери отримали умови і більш грошей за їх труд.

  • Для нас дуже важливо, щоб було більше фахових журналістів, які б працювали на спорт. Щоб вони розвивали разом з нами спорт, тому що журналіст, це той, хто дає людям правду, ті ж яскраві сильні емоції спорту.